Duhové kamínky 36 ks

Kód: 54047
VÝPRODEJ
Značka: TickIt
890 Kč / ks
Skladem (29 ks)

Sada 36 barevných "kamínků" pro zvídavé děti, které rády tvoří a využívají své fantazie. S barevnými kamínky různých tvarů mohout tvořit obrázky podle předlohy nebo podle vlastní představivosti. Naučí se s nimi také barvy nebo jednoduché počty. Jsou příjemné do ruky, a tak s nimi děti přirozeně rozvíjí jemnou motoriku

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada 36 barevných kamínků z jemného plastu ve žluté, červené, fialové, zelené, modré a oranžové barvě pro zvídavé děti. Kamínky jsou barevné po obou stranách a jsou v 6 různých velikostech. Sada doplněna o 20 oboustranných karet s návody na stavění. Kameny můžete použít ke stavění balančních věží, různých barevných motivů jako třeba motýlci, k učení barev. Skvěle se dají využít pro různé třídící a počítací aktivity. 

Děti mohou sestavovat krásné obrazy podle předlohy - například barevné motýly, veselou žiravu, krásné autčíko a mnoho dalších. Anebo mohou stavět zcela podle své fantazie. Díky barevným kamínkům se také přirozeně naučí barvy, jak v češtině, tak i v různých jazycích. Kamínky také různé mačkají v ruce, a tak prosvičují jemnou motoriku. S kamínky si také mohou procvičovat počty. Vlastně cokoli děti napadne.

Duhové kamínky rozvíjí:

  • jemnou motoriku
  • matematické dovednosti
  • poznávání barev 
  • rozvoj kreativity 
  • prostorové vidění

 

Technické specifikace:

Duhové kamínky jsou vyrobeny z jemného plastu. Určeno dětem od 3 let. Země původu: Taiwan

Výrobce TickIt představuje smyslové kostky Sensory Blocks, kostky určené pro rozvoj jemné motoriky dětí, prostorové představitvosti, smyslu pro kombinace. S kostkami Sensory Blocks si mohou hrát děti již od 18 měsíců.

Nabízíme smyslové kostky ve dvou verzích: 1. Sada Sensory Blocks 16ks - 4 tvary smyslových kostek (čtverec, obdélník, trojúhelník, půlkruh) a 2. Sensory Liquid 21ks - s barevným olejem a vodou. Pořiďte svému malému objeviteli kostky Sensory Blocks.