KOSTRA LUDVÍČEK A JEHO KAMARÁDI

Kód: 1411
Novinka
1 490 Kč / ks
Skladem (5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kostra Ludvíček a jeho kamarádi je didaktickou hrou a pomůckou pro mateřské školy, určenou pro poznávání lidského těla hravou formou. Snažili jsme se o spokojenost nejenom paní učitelek s daným tématem, ale hlavně o to, aby se děti tohoto tématu nebály a samy ho aktivně vyhledávaly. 
Sada obsahuje dvě puzzle kostry, které se skládají z devatenácti dílků a po složení mají 95 cm. Ze zkušenosti vím, že si děti často lehají vedle složené kostry a poměřují velikost svého těla s Ludvíčkem. 
Na rubové straně se puzzle liší barvou ( červená a modrá). To mimo jiné umožňuje, aby se děti rozdělily do dvou skupin a společně skládaly svou kostru v týmu. 
Mysleli jsme i na děti a na jejich emoce a tak součástí sady jsou čtyři náhradní hlavy, které se dají vyměnit za lebku kostry a to umožní dětem hravou formou snadněji pochopit, že uvnitř jsme všichni stejní.
Součástí školkové sady je 5 výukových karet o velikosti 40 x 25 cm, které obsahují zjednodušené anatomické obrázky svalové soustavy, orgánů lidského těla, kostlivce a postavu kluka a holky.