MagnaTiles Xtras Roads 12

Kód: 2002
Novinka
890 Kč / ks
Skladem (8 ks)

Vytvářej vlastní cesty a závodní tratě! Úžasná sada cest k magnetickým stavebnicím.


Více cest rovná se více dobrodružství, více fantazie a více zábavy! Děti mohou spojit své MAGNA-TILES světy s těmito oblíbenými, víceúčelovými dílky cesty. Obsahuje čtvercové a zakřivené části pro různé možnosti stavění a závodní zábavu!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přinášíme pohyb do světa oblíbených 3D magnetických stavebnic.
Nejsou potřeba žádné baterie, doba nabíjení ani nabíječky! Nové dílky silnic umožňují mladým stavitelům zapojit se do smysluplnější hry.
Obsah balení: 12 magnetických dílků včetně 8 křivek cesty (45 stupňů) a 4 čtverců cesty.


Co ji činí jedinečným: Obsahuje fanoušky oblíbené magnetické dílky silnice, nejjednodušší způsob, jak mohou děti stavět dálnice, závodní dráhy a další.
Vývoj: Povzbuzuje děti, aby se učily hrou, zkoumáním příčiny a následku a jiných logických principů, přičemž podporuje rozvoj koordinace ruka-oko a jemné motoriky.
Skvělý dárek: Je to skvělý dárek pro děti ve věku 3+, které milují auta.


Více k prozkoumání: Prohlédněte si další soupravy v nové kolekci MAGNA-TILES® In Motion, včetně 40-dílných souprav Downhill Duo a 6-dílných souprav Dashers.
Vždy kompatibilní: Vždy kompatibilní: Všechny díly jsou kompatibilní se všemi ostatními sadami MAGNA-TILES a doplňují je.
Bezpečnost zaručena: Všechny díly MAGNA-TILES jsou vyrobeny tak, aby vydržely nesčetné hodiny hraní. Naše charakteristická mřížka zabraňuje praskání, zatímco upevňovací nýty udržují magnety v bezpečí.


Špičková kvalita: Kusy MAGNA-TILES jsou vyrobeny z potravinářského, netoxického plastu MABS, který neobsahuje BPA, ftaláty a latex. Naše magnety jsou vybírány s ohledem na děti, které jim umožňují snadno rozebírat dlaždice pro bezpečnou stavbu bez frustrace.
Vyrobeno s účelem: Sady MAGNA-TILES milují stavbaři ve věku 3 až 99 let a jsou navrženy tak, aby si je mohly užívat děti bez pokynů nebo pomoci dospělých. Jsme zastánci smysluplné hry, to znamená: zábavné, poutavé, založené na zkušenostech, vedené dětmi a rozvojové.