Jóga karty pro děti s MP3 nahrávkou

Kód: 2205
Novinka
790 Kč / ks
Skladem (15 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

- karty na jógu (věk - děti od 4 let)
- 40 pozic (obrázek a popis z druhé strany + účinky pozic)
- 10 afirmací - (= Krátka pozitivní věta, kterou opakujeme, aby se dané myšlenky uchytily v našem podvědomí a staly se naším vnitřním přesvědčením a náš život tak ovlivnily k lepšímu = naše myšlenky určují náš život)
 
 
Jóga je nástroj sebepoznání - učí vnímat sám sebe, své potřeby a zlepšovat pozornost - kontrolovat a ovládat své emoce i myšlenky = to určuje spokojenost v našem životě.
- Je to kombinace pohybu a seberozvoje
- V dnešním chaotickém světě je potřeba vést děti k pozornosti a hlubšímu sebepoznání (ADHD, časté poruchy učení, koncentrace, psychické problémy apod. jsou způsobeny vnějším tlakem, přehlcením a neschopností všechny informace z vnějšího světa zpracovávat).
 
 
Proč si pořídit Jóga karty pro děti?
- Inspirace a motivace pro děti ke cvičení jógy
- poutavé pro oko dítěte; cvičení podle karet je pro děti atraktivnější a udrží lépe pozornost
- návod, jak přesně se do pozice dostat a co přináší za účinky
- učitel bude vědět, jak s dětmi jógu cvičit (inspiruje se i mp3 nahrávkami)
- Velká výhoda - bonus:
- 5x mp3 nahrávka s poutavými příběhy (úvodní i závěrečná relaxace, příběh podle kterého děti cvičí spolu s kartami = každá nahrávka cca 25 minut)
- na INFO kartičce (v balení) najdou také další 2 sestavy (seřadíte karty podle čísel) a 2 soutěže, které můžete s kartami hrát.
- Desková hra - obdržíte jako PDF a vytisknete si v libovolném formátu (ideálně A3) - děti plní úkoly, překonávají překážky, cvičí pozice a snaží se dostat co nejrychleji do cíle. Potřebujete pouze vlastní figurky a kostku.