Matematické rozšíření k program. šneku

Kód: 1722
1 090 Kč / ks
Skladem (10 ks)

Učení matematiky dokáže děti pořádně potrápit. Díky chytrým puzzlím, se z učení stane zábavná hra. Puzzle jsou užitečným příslušenstvím k chytrému šnekovi. Tento způsob výuky je lépe zapamatovatelný a vzbudí ve vašem dítěti přirozený zápal pro studium. Balení obsahuje set 30 puzzlí, z toho 21 číslic, 7 matematických znamének a puzzle s pokynem pro začátek a konec. Díky nim vytvoříte příklad, který šnek přejezdem přečte a řekne hlasitě správný výsledek. Jejich barevné zpracování hravě upoutá dětskou mysl a pomůže jí si číslice vizuálně zapamatovat.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Qobo

Učení matematiky, tak trochu jinak


Osvojení si matematiky pro děti nebývá vždycky snadné. Naštěstí, díky chytrým puzzlím od společnosti Robobloq, to lze hravě změnit. Spojení klasické vědy s digitální technologií přináší čerstvý vítr do tradiční školní výuky. Balení obsahuje 30 puzzlí, z toho 21 číslic, 7 matematických znamének a puzzle s pokynem pro začátek a konec. Vytvořte příklad a chytrého šneka Qobo položte na puzzli se symbolem start. Šnek jízdou vpřed přečte zadaný příklad, a po dokončení jízdy hlasitě řekne výsledek úlohy.

Co najdete v balení

 

  • 30 puzzlí

 

Manualy

 

  • Qobo - návod na matematické rozšíření, update firmwaru


    V čase chytrých technologií potřebujeme chytřejší hračky. Pedagogové po celém světě se snaží posunout úroveň vzdělávání na nový level. Sledují moderní technologie a snaží se je zapojit do každodenního života dětí. Nejlepším nástrojem pro dosažení kvalitního vzdělání jsou moderní hračky, které vštěpují nové poznatky nenásilnou formou již od útlého věku. Robobloq přichází s chytrým řešením v podobě moderních interaktivních hraček, které vtáhnou děti do děje a pomocí STEAM metody je naučí spoustu nových dovedností a zdokonalí v samostatném logickém uvažování.