MAGNATILES DASHERS 6

Kód: MT-23806
Novinka
890 Kč / ks
Skladem (12 ks)

Který závodník bude nejrychlejší? Úžasná sada vozidel a figurek k magnetickým stavebnicím.


Jste připraveni na nová dobrodružství ve vašem světě MAGNA-TILES? Dashers, navržené tak, aby jezdily po tradičních čtvercových dlaždicích, tak po našich nových rampách a cestách, jsou zábavným způsobem, jak přidat do vašeho dne MAGNA-TILES ještě více nápadité hry!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přinášíme pohyb do světa oblíbených 3D magnetických stavebnic.


Nejsou potřeba žádné baterie, doba nabíjení ani nabíječky! Nové figurky a vozidla umožňují mladým stavitelům zapojit se do smysluplnější hry.
Obsah balení: 3 vozidla (červená, modrá a fialová) a 3 figurky (červená, modrá a fialová).
Co ji činí jedinečným: Jedinečně navržen tak, aby jezdili po tradičních náměstích, jakož i po našich nových rampách a cestách, které poskytují jednoduchý, dětmi vedený způsob, jak představit vzrušující akci.


Vývoj: Povzbuzuje děti, aby se učily hrou, zkoumáním příčiny a následku a jiných logických principů, přičemž podporuje rozvoj koordinace ruka-oko a jemné motoriky.
Skvělý dárek: Je to skvělý dárek pro děti ve věku 3+, které milují auta.
Více k prozkoumání: Prohlédněte si další soupravy v nové kolekci MAGNA-TILES® In Motion, včetně 40-dílných souprav Downhill Duo a 12-dílných souprav XTRAS: Roads.


Vždy kompatibilní: Vždy kompatibilní: Všechny díly jsou kompatibilní se všemi ostatními sadami MAGNA-TILES a doplňují je.
Bezpečnost zaručena: Všechny díly MAGNA-TILES jsou vyrobeny tak, aby vydržely nesčetné hodiny hraní. Naše charakteristická mřížka zabraňuje praskání, zatímco upevňovací nýty udržují magnety v bezpečí.


Špičková kvalita: Kusy MAGNA-TILES jsou vyrobeny z potravinářského, netoxického plastu MABS, který neobsahuje BPA, ftaláty a latex. Naše magnety jsou vybírány s ohledem na děti, které jim umožňují snadno rozebírat dlaždice pro bezpečnou stavbu bez frustrace.
Vyrobeno s účelem: Sady MAGNA-TILES milují stavbaři ve věku 3 až 99 let a jsou navrženy tak, aby si je mohly užívat děti bez pokynů nebo pomoci dospělých. Jsme zastánci smysluplné hry, to znamená: zábavné, poutavé, založené na zkušenostech, vedené dětmi a rozvojové.